27 grudnia 2018
STREFA INSPIRACJI
WNĘTRZE

Sylwestrowe dodatki

Jak przystroić wnętrze na powitanie nowego roku?


Sylwestrowa noc już niedługo! Czas przejścia ze Starego Roku w Nowy Rok zazwyczaj obchodzimy hucznie, udając się na różne imprezy sylwestrowe. Jednakże wiele osób decyduje się na to, aby wyprawić u siebie w domu imprezę noworoczną. Jeśli należycie do takiego grona, z pewnością spodobają Wam się nasze pomysły na Sylwestrowe dodatki we wnętrzach!

Jeśli planujecie zrobić domówkę, której tematem przewodnim jest przywitanie Nowego Roku, postawcie na żywe kolory! W końcu to czas doskonały na to, aby wprowadzić do swojego domu mnóstwo żywych akcentów imprezowych! Za chwilę zacznie się karnawał, a ten kojarzy nam się z szaleństwem i imprezowym nastrojem.

Balony

To nie tylko akcent dla dzieci, uwierzcie nam, dla dorosłych to również atrakcja! Zwłaszcza, że balony możecie wypełnić helem i puścić je swobodnie pod sufit. Także przywiązane w poszczególnych miejscach będą robiły ogromne wrażenie na Waszych gościach. Jeśli nie chcecie wypełniać balonów helem, możecie je nadmuchać powietrzem i wówczas zostawić na podłodze, na parkiecie sprawdzą się doskonale i z pewnością zostaną dodatkiem do choreografii!

Sylwestrowe dodatki

Konfetti

Jak się bawić, to koniecznie przy konfetti! Ten kolorystyczny akcent od zawsze kojarzy się z imprezami, a zwłaszcza z sylwestrową nocą. Jeśli nie chcecie rozsypywać konfetti w każdym miejscu w Waszym domu, w obawie o to, że później przez następny rok będziecie musieli jeszcze sprzątać jego pozostałości, postawcie na drobny akcent, np.: na stole z przekąskami.

Serpentyny i dekoracje z kolorowej folii

Serpentyny to dodatek stricte zabawowy, doskonale sprawdzi się więc na noworocznej imprezie. Wystarczy, aby rozwinąć serpentynę z bloczku i rozrzucić swobodnie po pomieszczeniu. Jeśli jednak nie chcecie papierowych serpentyn, możecie postawić na kolorową folię aluminiową, która równie pięknie przyozdobi wnętrze, wprawiając Was w imprezowy nastrój.

Stół z przekąskami

O tak, to miejsce również należy udekorować. W tym przypadku wszystko zależy od tego, co zamierzacie serwować w Waszym imprezowym menu. Możecie również pokusić się o różne akcenty żywnościowe, które przystroicie tematycznie. Nie muszą być jadalne, ale będą świetnie wyglądać.

Zimne ognie

Nie zapomnijcie o tym drobnym akcencie na chwilę przed północą. To doskonały akcent zastępczy dla fajerwerków, które wprawiają w dyskomfort nie tylko ludzi starszych, ale również zwierzęta! Polecamy Wam, abyście każdemu ze swoich Gości rozdali sztuczne ognie i tym delikatnym akcentem weszli w Nowy Rok!

Noworoczny szampan

Oczywiście warto do zimnych ogni dodać również szampana, który przez całą imprezę powinien być odpowiednio chłodzony, aby odegrać główną rolę o północy, gdy składamy sobie wzajemnie życzenia. Polecamy Wam również zadbać o jego eskpozycję na stole z przekąskami, tak, aby każdy gość mógł już powoli odliczać do momentu symbolicznej lampki tego noworocznego trunku.

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5
TAGI: akcesoria / dekoracje / sylwester 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz