7 sierpnia 2018
STREFA INSPIRACJI

Przyjęcie w ogrodzie – zadbaj o odpowiedni nastrój poprzez dodatki!

Długie i ciepłe letnie wieczory zachęcają do tego, by spędzać czas na świeżym powietrzu i w pełni wykorzystywać sprzyjającą aurę. Powodzenie spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi zależy nie tylko od dobrze dobranego towarzystwa i smacznych potraw, ale też od atmosfery otoczenia. Aby stworzyć odpowiedni klimat należy zwrócić uwagę na dodatki, które choć wydawać się mogą niepozorne, odgrywają niebagatelną rolę.


Wygodne miejsce

Przyjęcia w ogrodzie można podzielić na tzw. „standing party”, w czasie których goście swobodnie spacerują i częstują się daniami ze szwedzkiego stołu, oraz bardziej tradycyjne, z miejscami przy stole. Ciekawym rozwiązaniem jest posadzenie gości na miękkich poduszkach – daje to poczucie większego luzu i swobody, a także nieco egzotycznego klimatu.

Roślinne wizytówki

Jeśli planujemy usadzenie gości w ustalonym porządku, ciekawym pomysłem będą wizytówki przygotowane na liściach. Nietuzinkowo i w ogrodowym klimacie.

Wiszące dekoracje

Do dekoracji warto wykorzystać przestrzeń nad głowami gości – wazoniki z kwiatami zawieszone na gałęziach drzew lub tuż nad stołem wyglądają niezwykle uroczo!

Interesującym pomysłem jest też wykorzystanie kolorowych parasoli – proste, a zarazem bardzo widowiskowe.

Kwiaty wszędzie

Skoro ogród, to kwiaty będą pasować idealnie! Można w prosty sposób przygotować samodzielne wazoniki, np. wykorzystując puste puszki. Ekologicznie, kreatywnie i efektownie!

Oświetlenie

Pamiętajmy także o klimatycznym oświetleniu – możemy zawiesić w ogrodzie lampiony lub słoiki z małymi świeczkami…

… wykorzystać łańcuchy lampek i rozwiesić je w ogrodzie….

… albo wiadro lub balię napełnić wodą i zamienić w pływającą dekorację i oświetlenie w jednym.

POLECANY PRODUKT

 

 

Już od:  
BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5
TAGI: garden party / ogród / przyjęcie / taras 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz