28 lipca 2017
STREFA INSPIRACJI
DREWNO

Metal i drewno

Niewątpliwie zasługują na miano pary tego sezonu! Połączenia naturalnego drewna i industrialnego metalu zyskują coraz większą popularność. Sprawdźcie nasze inspiracje…


Możliwości zastosowania drewna i metalu są naprawdę ogromne: od mebli, lamp, dekoracji po bardziej skomplikowane konstrukcje, jak schody, antresole, drzwi, wykończenia ścian i elewacji. Są absolutnym „must have” w mieszkaniach urządzonych w stylu industrialnym. Drewno ociepla wizerunek surowego metalu, dzięki czemu przestrzeń jest przyjazna w użytkowaniu. Już drobny, drewniany element może całkowicie zmienić postrzeganie przedmiotu.

Drewniane i metalowe meble i dekoracje świetnie czują się w towarzystwie cegły, dodając wnętrzu jeszcze większej surowości. Aby ocieplić pomieszczenie warto ściany pomalować w jasnych i stonowanych kolorach. Wybieramy z palety beżów i szarości, możemy pokusić się również o złamaną biel. Nie eksperymentujmy jednak z żywymi kolorami: metal i drewno na tyle są charakterystyczne, że wymagają spokojnego tła.

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5
TAGI: drewno / metal 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz