19 maja 2018
STREFA INSPIRACJI
WNĘTRZE

Malujemy farbą tablicową

Farby tablicowe to nie tylko frajda dla najmłodszych, ale także atrakcyjny trend w aranżacji domów. Jak ją wykorzystać i przede wszystkim co można nią pomalować?


W kuchni

Najbardziej praktycznym rozwiązaniem na zaaranżowanie powierzchni tablicowej w kuchni jest stworzenie tablicy na przepisy czy listy zakupów, o których trudno nam pamiętać. Najłatwiej to zaaranżować na większej przestrzeni wolnej ściany usytuowanej na przykład blisko stołu czy lodówki. W takim miejscu notatki będą dostępne dla wszystkich nawet z większej odległości. Jeśli nasza kuchnia nie dysponuje taką przestrzenią to tablicę możemy stworzyć na frontach szafek albo w dolnej części wyspy kuchennej.

W pokoju dziecka

W tym przypadku mamy duże pole do popisu, powierzchnia wymalowana farbą tablicową powinna być jak największa ze względu na potrzeby naszych latorośli. Oczywiście praktycznie można ją wykorzystać do notatek, zapisywania ważnych informacji przydatnych w nauce, a dla najmłodszych jako tablice rysunkową.

POLECANY PRODUKT

 

 

Już od:  

W przedpokoju

Brzydka szafa w przedpokoju czy niewykorzystany kawałek ściany wcale nie muszą szpecić. W takich sytuacjach często zamiast gruntownego przemeblowania, warto zastanowić się nad innym wykorzystaniem takiego mebla. Pojemna szafa z lustrem na pewno przyda się w takim miejscu, a jej wyglądem czy fasonem nie musisz się martwić. Zamiast wymieniać stary model na nowy, pomaluj ją farbą tablicową. Kolorowe zapiski czy złote myśli odwiedzających Cię gości nadadzą jej niepowtarzalnego wyglądu.
Podczas takich zabiegów idealnie sprawdzi się MAGNAT farba tablicowa. Jej powłoka pozwoli Ci osiągnąć powierzchnię przypominającą tablicę szkolną. Dzięki ponadprzeciętnej odporności na ścieranie i mycie na mokro możesz ją dowoli eksploatować zapiskami.

Farbę polecamy także do biur, kawiarni czy pubów, gdzie ściana pomalowana farbą Magnat pozwoli przygotować miejsce na kreatywne notatki i pomysły. Idealnie także sprawdzi się do malowania etykiet np. na butelkach, doniczkach, słoikach.

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5
TAGI: farba tablicowa 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz