31 marca 2017
STREFA INSPIRACJI

Łazienka w kolorach natury

Tym razem przedstawiamy bardzo efektowną metamorfozę niewielkiej łazienki.


Choć moje ulubione metamorfozy opierają się na remoncie starych wnętrz, tym razem projekt zakładał wykończenie łazienki w nowo wybudowanym bloku. Neutralny charakter oraz klimatyczne dodatki to najkrótszy opis mojej najnowszej realizacji.

Niewielka łazienka nawiązuje do klimatu dalekiego wschodu, który panuje w całym mieszkaniu. Szare kafle z delikatnym połyskiem połączone zostały z imitującymi drewno płytkami, które przechodząc przez podłogę wykańczają zabudowę toalety. Prążkowana struktura kafli podkreśla strefy mokre: prysznic oraz umywalkę.

W łazience nie może zabraknąć lustra, a przy tak niewielkich wnętrzach najlepiej, żeby lustro przebiegało przez całą ścianę. Efekt takiego zabiegu jest chyba każdemu znany, łazienka wydaje się być przestronna i jasna. Aby ukryć niezbędne w łazience kosmetyki oraz środki czystości nad pralką powstała szafka, która dodatkowo jest miejscem na wiszące ręczniki. Całość realizacji uzupełniona jest o roślinne dodatki, drewniane pojemniki i obrazki przywiezione z podróży do Chin przez właściciela mieszkania.

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5
TAGI: łazienka / metamorfoza 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz