27 lutego 2018
STREFA INSPIRACJI
WNĘTRZE

Jak wygląda modne mieszkanie 2018?

Wraz z 2018 roku najmodniejszym kolorem stał się intensywny i głęboki fiolet, czyli ogłoszony przez Pantone ULTRA VIOLET. Oprócz niego w aranżacjach wnętrz będzie obecnych wiele ciekawych zmian. Zatem co wybrać, by przestrzeń naszego mieszkania była trendy?


Przede wszystkim odchodzimy od skandynawskich aranżacji. Stawiamy na wyraźne, ale przytulne wnętrza. We wzorach będą to nadal kwiaty w intensywnych odcieniach, zaś w sferze mebli wypoczynkowych – czerwone krzesła czy kanapy. Dodatkowo na tym polu, ale także w dodatkach takich jak koce, pledy czy dywaniki, królować będzie miodowa żółć. Ponadto nadal modna będzie faktura betonu, wykorzystywana w doniczkach czy na ścianach. W ogólnej estetyce wnętrz, dbać będziemy o kolory neutralne, w których czujemy się spokojnie i pomagają się relaksować, jak odcienie szarości czy lnu. Ciekawym zabiegiem, który absolutnie kupuje nasze serca jest wyraźnie zaznaczony sufit np. za pomocą intensywnego, żywego koloru lub drewnianej belki.

Pomysły są niezwykle wymagające, ale także dają dużo przestrzeni dla autorskich rozwiązań, kombinacji, dlatego nie bójmy się odważnie aranżować wnętrza naszych domów.

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5
TAGI: kolory 2018 / moda 2018 / trendy 2018 / ultra violet 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz