28 marca 2019
STREFA INSPIRACJI
WNĘTRZE

Efektowna biel na ścianach – jak poprawnie ją odświeżyć?

Białe ściany to trend ponadczasowy, nie wychodzą z mody i nawet nie zapowiada się na to, aby miało to mieć miejsce.


Ponadczasowe ściany

Świeże, czyste i odmalowane ściany to wizytówka całego domu, która znaczenie wpływa na jego odbiór wśród domowników, ale także gości. Odmalowane wnętrza są bardziej przyjazne oraz milej się w nich przebywa, jednakże, zanim osiągniemy ten efekt, musimy poddać je odświeżeniu.

Na całe szczęście nie musicie łamać rąk na myśl o całkowitym remoncie w domu, gdyż z naszą ofertą farb o wyjątkowych parametrach, niewielki i szybki remont przeprowadzicie sami, bez pomocy fachowców.

Odświeżamy ściany

Biel w pomieszczeniach to kolor nie tylko uniwersalny, ale również dający wiele możliwości aranżacyjnych. Doskonale sprawdzi się w wiosennej aurze zaglądających przez okno promieni słonecznych, które dodatkowo podkreślą jej atuty. Jeśli zdecydujesz się na odświeżenie białych ścian w sypialni, czy salonie, sięgnij po lateksową farbę do wnętrz Śnieżka Barwy Natury Majowa Konwalia 173. Farba ta doskonale kryje powierzchnię, jest odporna na szorowanie oraz wielokrotne zmywanie, łatwo usuwa się z niej plamy oraz zabrudzenia. Pamiętaj, aby przed pomalowanie farbę dokładnie wymieszać i nakładać ją na zagruntowane podłoże pędzlem lub wałkiem, a po 2 do 4 godzin nałożyć drugą warstwę.

Odkrywamy blask

Chcesz przywrócić dawny blask w pomieszczeniach, w których podłoże jest nierówne? Doskonale sprawdzi się biel, która dopełni stare konstrukcje pomieszczeń o charakterze loftowym, takie jak cegła, czy beton. Idealnym wyborem będzie farba Magnat Ultra Matt – doskonale pokryje powierzchnię, nie chlapie, a także jest niesamowicie wydajna. Pozwala na osiągnięcie głęboko matowej powłoki, która redukuje smużenia, a także zniweluje wszelkie niedoskonałości podłoża, zapewniając mu jednolite wykończenie.

Nowoczesny pokoik dziecięcy

Jeśli dopiero urządzasz pokoik dziecięcy i szukasz odpowiedniej białej farby dla swojego potomstwa, sięgnij po Śnieżka EKO. Farba jest przeznaczone do dekoracyjnego malowania ścian oraz sufitów, daje matową, śnieżnobiałą powłokę, która pozwala powierzchni oddychać, dzięki czemu nie powoduje podrażnień, ponieważ nie przyciąga kurzu, ani żadnych zabrudzeń. Wybór ten jest przyjazny dla alergików oraz osób szczególnie wrażliwych.

Funkcjonalna biel

Jeśli marzysz o bieli w kuchni lub w łazience, nie musisz rezygnować z tego pomysłu! Odpowiednia farba z pewnością sprawdzi się w tych trudnych pomieszczeniach, a Ty nie musisz się obawiać, że przez wilgoć ulegnie zniszczeniu. Śnieżka Kuchnia Łazienka Śnieżnobiała 800M idealnie sprawdzi się w kuchni lub w łazience! Jej matowa powłoka jest chroniona przed rozwojem bakterii i grzybów, a także jest odporna na zmywanie i szorowanie. Dodatkowym jej atutem jest zwiększona odporność na wilgoć, dzięki której farba nie ulega zniszczeniu.

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz