31 maja 2017
STREFA INSPIRACJI
WNĘTRZE

Black&White

Jak na ścianach umiejętnie połączyć funkcję i dekorację? Wystarczy pomalować ją czarną farbą tablicową! A oto nasze inspiracje…


Lista do zrobienia

Obojętnie czy prowadzisz firmę w domu, zajmujesz się pracą kreatywną czy korzystasz z biurka do codziennej pracy przy komputerze, będziesz potrzebować miejsca na notatki i zapiski. Jednym z rozwiązań jest pomalowanie ściany czarną farbą tablicową, gdyż daje nam ona przynajmniej dwie możliwości organizacyjne.

Po pierwsze, codzienne listy „to do” możemy pisać bezpośrednio na niej kolorowymi kredami. Po drugie, możemy na niej tworzyć ciekawe kompozycje za pomocą kartek i plakatów przyklejonych do ściany za pomocą ozdobnych i wzorzystych taśm. Co więcej, wybierając MAGNAT Farba Tablicowa mamy pewność, że będziemy mogli ją dowolną ilość razy malować po niej kredą i ścierać na mokro jej powierzchnię.

POLECANY PRODUKT

 

 

Już od:  

W pokoju nastolatki

Nastolatki potrzebują miejsca, w którym bez przeszkód mogą wyrażać siebie i dawać upust młodzieńczej kreatywności. Co więcej, takim miejscem może być ich własny pokój, jeśli tylko odpowiednio go zaaranżujemy.

Najprostszym sposobem będzie pomalowanie jednej ściany MAGNAT Farbą Tablicową, która umożliwi dzieciakom swobodną twórczość. Idealne miejsce na słówka z angielskiego, motywujący cytat z ulubionej powieści, a także lekcje rysunku po godzinach. Na pewno spodoba się także znajomym, którzy chętnie zostawią życzenia urodzinowe lub wesoły rysuneczek. Najważniejsze jednak, że wszelkie napisy i rysunki szybko zmyjemy, jeśli nie spodobają się rodzicom…

 

Co dziś na obiad?

Ściana pomalowana farbą tablicową to bardzo dobre rozwiązanie w kuchni. Pełni funkcję tablicy ogłoszeniowej, która pomoże stworzyć plan dnia dla domowników. Świetne miejsce na notatki z listą zadań i zakupów, na zapowiedź obiadowego menu czy kilka miłych słów na dobry początek dnia.

Co więcej, zdecydowanie lepiej prezentuje się niż tradycyjna tablica pełna różnych karteczek i obrazków, która może do wnętrza wprowadzać optyczny rozgardiasz. Bez problemu także ją zaktualizujemy każdego poranka…

Pisząc po ścianie pomalowanej farbą tablicową unikajcie używania twardej kredy, ponieważ może ona porysować i zniszczyć powierzchnię.

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5
TAGI: biały / czarny / farba tablicowa 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz