8 marca 2018
STREFA INSPIRACJI
WNĘTRZE

Targi Home Decor 2018: kopalnia wnętrzarskich inspiracji!

Jeśli wraz z nadejściem wiosny planujecie odświeżyć wnętrza swoich mieszkań, nie może was zabraknąć na trwającej właśnie edycji targów Home Decor! Jedna z najważniejszych i największych imprez targowych poświęconych tematyce wnętrzarskiej ponownie odbywa się w budynkach Międzynarodowych Targów Poznańskich.


argi Home Decor to prawdziwa kopalnia nowych trendów oraz inspiracji w aranżacji wnętrz! Przedsięwzięcie prężnie rozwija się z roku na rok. Tegoroczna ekspozycja zajmuje dwukrotnie większą powierzchnię, aniżeli edycja zorganizowana w 2015 roku! Oprócz wielu znanych producentów dekoracji wnętrzarskich, na targach Home Decor swoją ofertę licznie prezentują także prestiżowe marki oświetleniowe oraz firmy oferujące wyposażenie kuchni i łazienek. Trendy na kolejny sezon zaprezentują także producenci tkanin.

W gąszczu inspiracji

Podczas targów nie zabraknie także interesujących prelekcji – zarówno dla profesjonalistów, jak i miłośników aranżacji wnętrz niezwiązanych zawodowo z tą branżą. Zwiedzający będą mogli posłuchać m. in. o designie i kulturze meblowania, wzornictwie czy budowaniu wyróżniającej się marki na rynku meblowym. Niewątpliwie ciekawym elementem tegorocznej ekspozycji jest przestrzeń Bloggers Zone. To autorski projekt wnętrzarski zaaranżowany przez grupę projektantek, stylistek oraz blogerek. Strefa ta ma stanowić odzwierciedlenie nowatorskiego i trendsetterskiego spojrzenia na aranżację wnętrza. Targi Home Decor trwają od 6 do 9 marca. Co istotne, zwiedzającym, którzy zawodowo związani są z branżą dekoracyjną oraz wnętrzarską, przysługuje bezpłatny bilet wstępu na teren ekspozycji. Wystarczy zarejestrować się w serwisie www.mtp24.pl.

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz