6 czerwca 2017
STREFA INSPIRACJI
WNĘTRZE

Wzory na ścianie

Dekoracja ścian nie musi kończyć się na zawieszeniu ramki z obrazkiem. Na jasne i stonowane tło możemy również nanieść wielkoformatowy rysunek lub wzór. Oto nasze inspiracje…


W rytmie miasta

Oto pomysł na nietuzinkowy zagłówek łóżka. Na ścianie malujemy czarną farbą obrys miasta: kontur różnorodnych budynków, takich jak kamienica, wieża ratuszowa, blok mieszkalny czy biurowiec.

 

Do ściany dostawiamy stelaż z materacem. Dobrze, aby narzuta na łóżko była spójna kolorystycznie z rysunkiem. Pomysł ten sprawdzi się we wnętrzach w stylu industrialnyn, nowoczesnym i skandynawskim.

Geometria

Moda na wzory geometrycznie nie przemija! A my mamy kolejny pomysł na ciekawą aranżację sypialni, której motywem przewodnim są trójkąty. Wprowadzić do wnętrza możemy je jako deseń na dywanie, kształt lamp, a także nanieść ich wzór na ścianę.

 

Układ i wymiary według uznania. Pamiętajmy jednak, aby ścianę pomalować na jasny kolor, najlepiej biały. Wówczas unikniemy optycznego chaosu.

 

Dla futurystów

Propozycja dla miłośników szalonych lat 70-tych ubiegłego wieku, w którym panowała moda na futuryzm w urządzaniu wnętrz: mocne kolory, kontrasty, plastikowe meble, psychodeliczne kształty.

W ten sposób urządzić możemy chociażby przestronny przedpokój lub korytarz. Będzie to z pewnością sygnał, że dom zamieszkują osoby odważne i oryginalne.

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5
TAGI: kolory / malowanie / ściana / wzory 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz