3 sierpnia 2018
WNĘTRZE

Nie-zwykła wanna – przykłady i inspiracje

Wanna – ot, zwykły przedmiot codziennego użytku stojący w naszej łazience. Okazuje się jednak, że można nieco zaszaleć, wyjść poza dobrze znane rozwiązania i wykazać się kreatywnością. Zobaczcie kilka nietypowych rozwiązań z wanną w roli główniej i inspirujcie się do woli!


Koniec z bielą

Wanna wcale nie musi być biała! Pomalowana w interesujące wzory i kolory ożywi łazienkę i doda jej wyjątkowego charakteru. W upiększeniu wanny pomoże ci odpowiednia farba, która posłuży nie tylko do dekoracji, ale także i jej ochrony.

W samym centrum

Interesującym rozwiązaniem jest postawienie wanny w centrum pomieszczenia i uczynienie z niej najważniejszego punktu całej łazienki. Taki pomysł sprawdzi się w przypadku dużej łazienki.

Widoczna wygoda

Oto propozycja dla odważnych – przezroczysta wanna, w której trudno się ukryć, za to bardzo łatwo znaleźć odprężenie. Specjalnie wyprofilowane podłoże  zachęca do położenia się i odpoczynku w trakcie kąpieli.

Relaksujący deszcz

Dla osób, które marzą o połączeniu wanny z prysznicem dobrym pomysłem może być zainstalowanie deszczownicy. Przy tym rozwiązaniu należy jednak pamiętać, że wymagana jest większa powierzchnia wanny, by nie powodować „powodzi” w całym pomieszczeniu.

Niczym w hamaku

Kto powiedział, że wanna musi dotykać podłogi? Ta przypominająca hamak wprost zachęca do relaksującej kąpieli, a specjalny system odprowadzania wody sprawia, że kąpiel odbywa się bez problemów.

Niecodzienny kształt

Zapomnij o standardowym prostokącie – czas na wannę w nowoczesnym stylu i o nietuzinkowym kształcie. Oto propozycja dla miłośników modernizmu, ceniących sobie minimalizm kształtu i formy.

W starym stylu

Retro wanna może być niezwykle eleganckim elementem naszej łazienki. W ochronie jej powierzchni pomogą ci emalie, które zwiększają odporność na działanie wody i rdzy.

POLECANY PRODUKT

 

 

Już od:  
BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5
TAGI: łazienka / wanna 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz