4 sierpnia 2017
STREFA INSPIRACJI

Odetchnij zielenią

31 sierpnia – 2 września w Warszawie podczas 25 edycji targów zieleni, zatytułowanej „Zieleń to życie”, spotkają się wystawcy, projektanci i architekci krajobrazu z całego świata.


Tych kilka dni to idealny czas do inspiracji, zawierania nowych znajomości czy wzajemnego dzielenia się nowymi rozwiązaniami. Podczas targów mamy okazję wziąć udział w warsztatach florystycznych, seminariach dla producentów i architektów, wystawach inspiracyjnych, a także już 18 konferencji „Mocno zielone miasto”. Ta ostatnia będzie okazją do poznania tematów takich jak: ”Cyfrowe modele roślin do wizualizacji projektów zieleni miejskiej, ” Stare drzewa – wartość, korzyści, strategia”, „Zielona infrastruktura czyli kapitał miast”.

Zarówno więc prywatna osoba, co projektant, czy firma znajdzie tu coś dla siebie. Będziemy mogli zobaczyć pomysły na aranżację zieleni nie tylko w domu, ale w całym naszym otoczeniu – firmie czy przestrzeni publicznej. Niewątpliwie te wydarzenia uatrakcyjnią również wystawcy zagraniczni, którzy przybędą dosłownie z całego świata.

Dzięki prawie 300 wystawcom z kilkunastu krajów dowiemy się jak hodować poszczególne rośliny, poznamy rozwiązania do domu i ogrodu czy nawet pomysły na zagospodarowanie małego skrawka miejskiej zieleni.

Wystawy zostały podzielone według działów:

  • Rośliny
  • Technika, technologie i wsparcie sprzedaży
  • Wyposażenie terenów zieleni, ogrodów, tarasów i balkonów
  • Architektura Krajobrazu
  • Wydawnictwa Media
  • Organizacje, stowarzyszenia i instytucje

 

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz