9 sierpnia 2018
STREFA INSPIRACJI

Mały luksus na wakacjach

Wybierając się na długo oczekiwany urlop stajemy przed wieloma wyborami. Destynacja, środek transportu, współtowarzysze podróży i w końcu hotel to podstawowe decyzje, które musimy podjąć jeszcze przed wyjazdem.


Podstawową jednostką oceny standardów hotelowych są doskonale znane wszystkim gwiazdki. Jednak w ostatnim czasie określeniem dodatkowym, które pozwoli poznać charakter miejsca stało się hasło “butikowy”. Hotele określane tym mianem to świetnie zaprojektowane pod względem designu oraz odczuć miejsca, które dodatkowo charakteryzuje wysoki standard obsługi, wyjątkowa lokalizacja oraz doskonała lokalna i ekologiczna kuchnia. Hotele butikowe mają bowiem zapewniać niecodzienne przeżycia, dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego z gości.

Przykłady światowych rozwiązań

Wakacje w najwyższym standardzie oferują liczne kierunki egzotyczne. Malediwy, Fidżi, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Meksyk to tylko kilka przykładów miejsc, w których klimat hotelu zbudowany jest nie tylko dzięki pięknym lokacjom, ale także wysokiej klasy obsłudze.

Conrad Maldives Rangali Island

To miejsce już od kilku lat dzierży berło najlepszego hotelu na Malediwach. Nienaganna obsługa, piękna lokalizacja, wśród perfekcyjnie turkusowej wody oraz oaza spokoju i luksusu – tak w skrócie opisać można ten wyjątkowy resort. Wśród atrakcji, odwiedzający znajdą m.in. podwodną restaurację, w której podczas degustacji podziwiać można ławice ryb.

Malolo, LIKULIKU LAGOON

To pięciogwiazdkowy hotel znajdujący się na archipelagu Fidżi. Zbudowany zgodnie z lokalnymi tradycjami, rozmieszczony jest na palach, zanurzonych w krystalicznej wodzie. Swoim gościom obok bardzo bogatej oferty sportów wodnych i nurkowania, oferuje także wyjątkowe widoki oraz codzienną porcję świeżych owoców morza, wprost od lokalnych dostawców. To prawdziwy raj nie tylko dla oczu, ale i podniebienia!

Emirates Palace

To samozwańcza perła Emiratów. Ten wyjątkowy hotel to doskonały przykład stylu butikowego. Urządzony z przepychem oferuje odwiedzającym łazienki wykończone marmurem oraz złotem, całodobową obsługę lokaja oraz konsjerża, a także inteligentny system zarządzania pomieszczeniem – zintegrowany w jednym urządzeniu multimedialnym. Udając się na wakacje do tego miejsca, goście nie muszą pamiętać o niczym – wszystkie wygody czekają na nich w jednym miejscu!

Cudze chwalicie…

Szukając miejsca na najwyższym poziomie warto wybrać się do ocenianego, jako najlepszy w Polsce, hotelu H15 Boutique Hotel & Residence. Ten mieszczący się w ścisłym centrum Warszawy hotel, zdobył już sympatię gości. Najwyższe oceny zbiera dzięki wyjątkowemu designowi – meble w pokojach stworzone zostały na wyłączne zamówienie H15, a także doskonałemu standardowi obsługi. Restauracja Signature, mieszcząca się w hotelu, jest natomiast jedną z 53 restauracji rekomendowanych przez Przewodnik Michelin.

Puro Hotels

Tą sieć hoteli od lat odnaleźć można w sercach wielu polskich miast. Według filozofii otwartego domu, hotele Puro uczestniczą w życiu lokalnych społeczności, a ich wyjątkową architekturę zawsze warunkują zaszłości historyczne danego miejsca. Te nowoczesne placówki świetnie wpisują się w tradycyjną zabudowę miasta, a urządzone ze smakiem miejsce staje się prawdziwą ucztą dla estetów.

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5
TAGI: butikowy / hotel / urlop 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz