20 grudnia 2017
STREFA INSPIRACJI

Magia żywego ognia w domu

czyli Coloured Delight od Villeroy & Boch


Palenie ognia towarzyszy ludzkości od zawsze. Na początku byliśmy zdani na siły natury – ogień powstawał w sposób naturalny, bez naszej ingerencji. A gdy w końcu udało się go ujarzmić, towarzyszył naszemu życiu w wielu sytuacjach. Dziś ogień w naszych domach to przede wszystkim kominek i świece. Z myślą o tych ostatnich Villeroy & Boch stworzył Coloured Delight – kolekcję kolorowych lampionów na tealighty i drobne świece.

Palone w domach świeczki tworzą niezwykle przytulną atmosferę. Ich ciepłe światło łagodnie oświetla każdą przestrzeń. Magiczne momenty niczym z 1001 nocy podkreślą lampiony na tealighty i drobne świece od Villeroy & Boch. Coloured Delight to kolekcja w siedmiu kolorach, dzięki której każdy zimowy – również wigilijny i sylwestrowy – będzie wyjątkowy.

Osobno czy w grupie, świeczniki lampiony Coloured Delight zawsze świetnie się prezentują. Ich odcienie harmonijnie współgrają, dlatego nie ma znaczenia na jakie połączenie kolorystyczne się zdecydujemy. Każde zestawienie podkreśli piękno nakrytego do posiłku stołu, rozświetlając wnętrze naszego domu czy mieszkania. Lampiony sprawdzą się też jako fantastyczny gwiazdkowy prezent dla bliskich nam osób.

Wykonane z wysokiej jakości fasetowanego szkła kryształowego lampiony są dostępne w siedmiu odcieniach: Berry Fantasy, Cozy Gray, Green Apple, Lemon Pie and Winter Sky i Noble Rose, a także w neutralnych kolorach. Ich blask tworzy ciepłą, domową atmosferę w całym pomieszczeniu, a tańczące na ścianach kolorowe światło przełamuje głęboką czerń jesiennego i zimowego wieczoru. Przyozdobiony nimi salon wygląda zjawiskowo.

Lampiony z kolekcji Coloured Delight od Villeroy & Boch to świetny prezent dla bliskiej osoby, a także idealny sposób na to, żeby poprawić sobie humor o każdej porze roku.

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Bądź pierwszą osobą oceniającą ten artykuł!
TAGI: lampiony / świeczki / tealight 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz