23 kwietnia 2019
STREFA INSPIRACJI
WNĘTRZE

Aston Martin – nie tylko dla fanów samochodów

Podczas tegorocznego Salone del Mobile Formitalia zaprezentowała swoją nową kolekcję mebli, stworzoną razem z luksusową, brytyjską marką Aston Martin.


Owocem współpracy tych dwóch, luksusowych marek jest wyjątkowa i ponadczasowa linia mebli V240, która odzwierciedla klasykę i zamiłowanie do tradycyjnych metod rzemieślniczych firmy Aston Martin.

Cała kolekcja jest tworzona we Włoszech, przy użyciu oryginalnych, luksusowych materiałów o wyjątkowej jakości. Każdy jej element został wykończony w eleganckiej palecie kolorystycznej, dzięki której elementy z łatwością uzupełnią wystrój niemal każdego pomieszczenia.

Aston Martin – nie tylko dla fanów samochodów

Na szczególną uwagę zasługuje projekt stolika kawowego, który stanowi połączenie dwóch form o różnej wielkości i wysokości. Elementy można dowolnie zestawiać lub stworzyć z nich dwa osobne meble. Bryła stolika jest pokryta delikatną skórą, z detalami z metalu w kolorze szampańskim. Blaty są wykonane z drewna i marmuru z Carrary. Oba stoliki są niezwykle funkcjonalne i będą stanowić niebanalne uzupełnienie każdego luksusowego wnętrza.

Aston Martin – nie tylko dla fanów samochodów

Innym ciekawym projektem jest krzesło V242, które uzupełnia zestaw jadalniany pochodzący z tej kolekcji. Szkielet krzesła zbudowany jest z czarnych rurek z detalami w kolorze złotego szampana. Wewnętrzne obicie jest pokryte wysokiej jakości tkaniną, zewnętrzne – skórą. Krzesło dostępne jest w dwóch rozmiarach, dzięki czemu doskonale sprawdzi się zarówno jako krzesło przy stole w jadalni, jak i w roli stołka barowego.

Aston Martin – nie tylko dla fanów samochodów
BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz