24 listopada 2017

Z przedpokoju do salonu

W salonie jak również w przedpokoju na tak niewielkiej przestrzeni zabrakło konsekwencji w doborze materiałów, przez co powstał chaos. Dodatkowo kolorystyka pomieszczeń optycznie je pomniejszała.


Klientce bardzo podobał się styl glamour, a ja postanowiłam spełnić jej ukryte marzenie. W efekcie stworzyliśmy spójne pomieszczenia, z których bije elegancja i charakter.

Na główną ścianę w przedpokoju oraz ścianę w salonie zostały położone białe płytki stylizowane na cegłę. W przedpokoju na ścianie zawisły dwa czarne lustra oraz zegar. Drzwi wejściowe od strony przedpokoju zostały obite materiałem w kolorze magenta. W takim kolorze jest także część ścian.

W salonie zostały zmienione meble na białe lakierowane na wysoki połysk, a kanapa została obita na jasno szary kolor. Krzesła przy stole, pufy oraz poduszki na sofie stanowią podtrzymanie akcentów kolorystycznych. Do tego wszystkiego piękny dywan, którego nie można nie zauważyć i wcale nie przez jego wielkość, a wygląd. Klientka jest zachwycona i jak sama mówi; wracając do domu ciągle mam wrażenie, że wchodzę do swojego nowego mieszkania.

Autor: Ewa Mikulska
lubieprojektowac.pl
www.facebook.com/EwaMikulskaStudioLubieProjektowac/

Zdjęcia: Aneta Mikulska www.anetamikulska.com

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Bądź pierwszą osobą oceniającą ten artykuł!
TAGI: glamour / home staging / metamorfoza 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz