14 grudnia 2017

W łazience

Tym razem remont dotyczył łazienki o powierzchni 6m2, co należy docenić, ponieważ łazienki w mieszkaniach w bloku zazwyczaj są bardzo małe i ślepe. W tym przypadku było odwrotnie. Spora łazienka z niestandardowym umiejscowieniem okien stała się przede wszystkim nieustawna.


Pomimo sporego metrażu poprzedni właściciele nie wykorzystali potencjału tego pomieszczenia. Tu główne miejsce zajmowała duża wanna, która dodatkowo generowała spore koszta. Natomiast Klienci postawili mi takie oto warunki projektowe: ma być jasno, nowocześnie i zdecydowanie więcej miejsca na przechowywanie rzeczy, ponieważ łazienka musi służyć czterem osobom (rodzice i małe dzieci).

Moja propozycja opierała się na stworzeniu bazy z białych płytek oraz odważnych i zdecydowanych akcentów kolorystycznych.
I tak obecnie głównym widokiem, który nam się ukazuje po wejściu do łazienki jest umywalka. Wanna została zmniejszona i umiejscowiona z prawej strony łazienki (podobnie jak poprzednia). Bateria prysznicowa została umiejscowiona na ściance, która została dobudowana i jednocześnie dzięki temu mogliśmy zabudować pralkę, która również pozostała w tym samym miejscu (została tylko obrócona). Nad pralką powstała zabudowana przestrzeń do przechowywania. Lewa strona łazienki to WC oraz zabudowa szafek. Górna część szafek to półki, a dolna to dwa kosze na pranie. Wszystkie meble są białe i lakierowane na wysoki połysk co dodatkowo powiększa przestrzeń. Łazienka jest uporządkowana i bardziej przestronna.

Cieszę się bardzo, że Klienci byli na tyle odważni i zrealizowali projekt bo to spowodowało, że wszyscy jesteśmy z niego zadowoleni 🙂

lubieprojektowac.pl
www.facebook.com/EwaMikulskaStudioLubieProjektowac

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Bądź pierwszą osobą oceniającą ten artykuł!

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz