6 października 2017

Warsaw Home Expo

Już dziś rusza druga edycja Warsaw Home Expo. Sprawdź co będzie działo się w tym roku!


6 października rozpocznie się druga edycja targów wnętrz Warsaw Home Expo i potrwa do 8 października br. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie zaznajomili się z tym wydarzeniem, przypominamy, że Warsaw Home Expo to platforma skierowana do architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, a także wszystkich zainteresowanych designem wnętrz osób. Druga edycja to idealny czas zarówno dla firm pod względem nowych biznesowych relacji, ale także dla osób prywatnych, które chcą poznać najnowsze, remontowe trendy.

Wystawy tematycznie są podzielone na cztery kategorie:

Meble/Renowacje mebli
Tekstylia/Dekoracje/Oświetlenie
Meble Kuchenne/Akcesoria Kuchenne/
Podłogi/Ściany/Drzwi/Schody/Materiały Wykończeniowe

Odwiedzający będą mogli skorzystać z ciekawych wykładów, konferencji, poznać osoby z branży czy zasięgnąć fachowej porady u profesjonalistów. 6 października jest dniem branżowym, natomiast 7-8 to czas dla konsumentów.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie Poland Design Festiwal podczas którego projektanci, architekci i polscy designerzy przedstawią swoje produkty i usługi z zakresu dekoracji, architektury, wzornictwa przemysłowego, grafiki. To okazja do poznania nowych, świeżych i niepopularnych rozwiązań, a przede wszystkim czas inspiracji dla każdego.

Międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz odbywają się w PTAK Warsaw Expo w halach D,E i F.
Godziny otwarcia dla odwiedzających:
10.00 – 18.00
PARKING BEZPŁATNY !

BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Średnia ocen: 5,00 na 5
TAGI: warsaw home expo / wydarzenia 

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz