20 listopada 2017

Listopadowe wieczory z architekturą

ARCH_event w listopadzie zaprasza na trzy WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ – trzy różne miejsca, trzech zdolnych polskich architektów i potrójna możliwość zdobycia informacji na temat nowości produktowych w Polsce.


W Łodzi architekci będą mogli porozmawiać o designie i architekturze w dawnej Fabryce Grohmana (Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna). Gościem specjalnym będzie TOMASZ KONIOR – właściciel i główny architekt w Konior Studio. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Studia podyplomowe ukończył z konserwacji zabytków na Politechnice Śląskiej. Współautor m.in. Centrum Nauki i Edukacji Muzycznej „Symfonia” w Katowicach, autor nowej siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. W 2007 roku został pierwszym polskim laureatem Leonardo Award – International Biennale of Young Architects w Mińsku, a w 2008 roku laureatem Europe 40 under 40 – Europe’s Emerging Young Architects and Designers. Miastoholik, pasjonat miasta i muzyki klasycznej.

Listopadowe wieczory z architekturą

BOGUSŁAW BARNAŚ ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Fachhochschule Muenster w Niemczech. W grudniu 2009 roku założył interdyscyplinarną pracownię projektową BXBstudio, skupiając wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce, Anglii oraz Szkocji. W roku 2015 Bogusław Barnaś znalazł się w gronie 15 najlepszych polskich architektów przed czterdziestką wg Proporty Design. Architekci z Krakowa będą mieli okazje spotkać się z Bogusławem Barnasiem w Food & People.

Listopadowe wieczory z architekturą

PIOTR KUCZIA – projektant domu ekologicznego nad Jeziorem Łąckim koło Pszczyny. Laureat ponad 50 indywidualnych i zespołowych nagród w Polsce i za granicą. Jego projekty były obszernie publikowane w ponad czterdziestu książkach i setkach czasopism na całym świecie. Autor wydanej w Niemczech monografii „Educating Buidlings”.

W swoich projektach zwraca szczególną uwagę na zespolenie estetyki z racjonalnością i oszczędnością rozwiązań. Energooszczędność, wykorzystanie energii słonecznej i niskie koszty eksploatacji nie stanowią dla niego celu samego w sobie.

Listopadowe wieczory z architekturą

Spotkanie z Piotrem Kuczią odbędzie się 24.11 w piątek w STOLARNI na terenie Muzeum Śląskiego.

Listopadowe wieczory architektoniczne odbędą się we współpracy firm, które zaprezentują architektom nowości znajdujące się na rynku designu i architektury

21 LISTOPADA – ŁÓDŹ – dawna Fabryka Grohmana
Partner Główny: Aluprof; Partnerzy Strategiczni: Dasag Probet, Dormakaba, Internorm, Labra, Cad Projekt

23 LISTOPADA – KRAKÓW – Food & People
Partner Główny: Zucchetti; Partnerzy Strategiczni: Kaczkan, Dom Bianco, Aluprof, Internorm, Es-system, Cad Projekt

24 LISTOPADA – KATOWICE – Stolarnia na terenie Muzeum Śląskiego
Partner Główny: Aluprof; Partnerzy Strategiczni: Massi, Galeria Wnętrza, Kaczkan, Adeco, Internorm, Labra; Partner: Bel-pol

Szczegóły:
www.archevent.pl

Listopadowe wieczory z architekturą
BeznadziejnySłabyŚredniCałkiem OK!Super! Bądź pierwszą osobą oceniającą ten artykuł!

Bądź na bieżąco...

Zapisz się do naszego newslettera już teraz