Receptą na udane przyjęcie organizowane w domu jest dobra muzyka, pyszne przekąski, drinki oraz rozrywka. Dwa ostatnie elementy możemy zapewnić dzięki eleganckiemu zestawowi do picia alkoholu i nie tylko… Oto niezastąpiony WOODY Tic Tac Toe – Drinking set.

Świetnie zaprojektowany zestaw WOODY Tic Tac Toe łączy w sobie zabawę i funkcjonalność – może służyć jako taca pod kieliszki, ale także jako kultowa i uwielbiana przez wszystkich gra w kółko i krzyżyk.

Wykonana z drewna bukowego podstawka o miękkim, geometrycznym kształcie sprawia wrażenie nadszarpniętej zębem czasu, co dodaje jej wyrazistości i charakteru. Podkładka posiada także laserowo wycięte logo pracowni ROKdesign, które stanowi potwierdzenie najwyższej jakości produktu. Dopełnieniem zestawu są wykonane z kamionki kieliszki, zaprojektowane przez projektanta i ceramika Agusa Garrigoua. Warto zaznaczyć, że kieliszki wykonywane są ręcznie. Posiadają subtelną fakturę oraz występują w dwóch kolorach, aby uczestnicy zabawy mogli nimi grać w kółko i krzyżyk.

Zaprojektowany przez Antona García i Agusa Garrigoua zestaw powstał w Barcelonie, gdzie także został wyróżniony przez Vinçon w konkursie “Coming Soon Barcelona 2014”.

Co ciekawe, pierwotnie zestaw pomyślany był jako dozownik kapsułek do kawy, dlatego bukowa taca posiada znacznie więcej zastosowań, niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Na designerskiej podstawce świetnie prezentują się małe filiżanki, przekąski oraz desery.

Produkt dostępny jest w sklepach od września 2016
Sugerowana cena zestawu wynosi 74,5 €