1. cimkedi

Profil prowadzony przez Yenera Toruna, dzięki któremu poznajemy współczesne oblicze tureckich miast. Jego zdjęcia zachwycają oryginalnym spojrzeniem na nowoczesną architekturę Turcji pełną żywej kolorystyki i geometrycznych form. Dzięki niemu odkrywamy na nowo kraj, który głównie kojarzy się z dawną, orientalną zabudową.

2. Plantarium_art

Dla wszystkich miłośników kwiatów doniczkowych, stylu botanicznego, minimalizmu i kolorów z palety szarości i off white. Profil prowadzony przez warszawską pracownię botaniczną Plantarium Art, która na Instagramie dzieli się swoimi niezwykłymi aranżacjami z zielonymi roślinami w roli głównej. Zachwycają one formą, detalem i kompozycją. A pomiędzy nie wplecione są grafiki motywacyjne, które zawsze dodadzą wigoru.

3. The framery

Projekt prosto z Los Angeles. Przepiękne zdjęcia wnętrz, które łączy jedna rzecz: ramy na ścianach z plakatami, obrazami, fotografiami. Wspaniały przykład na to, jak w prosty sposób można ocieplić wnętrze i nadać mu bardziej osobistego charakteru, niezależnie od stylu, rodzaju i wielkości pomieszczenia. Po przejrzeniu profilu ciężko oprzeć się pokusie zakupu nowej ramki i oryginalnej grafiki.

Zachęcamy również do odwiedzin naszego profilu na Instagramie