Sypialnia

Sypialnia to nie tylko łóżko, stolik nocny i toaletka. Jeśli dysponujemy większą przestrzenią, warto zastanowić się nad zaaranżowaniem mini kącika wypoczynkowego, gdzie będziemy mogli relaksować się również w ciągu dnia. Wygodna kanapa z przytulnymi poduszkami i ciepłym pledem może sprzyjać szybkiej, regenerującej drzemce, a także ciekawej lekturze ulubionej książki lub magazynu. Wstawiając sofę do sypialni, pamiętajmy także o dodatkowym punkcie z oświetleniem, np. stojącej lampie, która będzie dawać dyskretne światło.

Taras

Idealnym miejscem na letni wypoczynek jest taras, dlatego do jego urządzenia powinniśmy przywiązywać tak samo dużą wagę, jak do wystroju salonu czy sypialni. Zadbajmy o każdy detal! Pamiętajmy, że drewniana podłoga będzie przyjemna w dotyku i nada przestrzeni przytulności, a markiza lub parasol będzie chronić nas przed męczącymi promieniami słonecznymi. Nie zapominajmy, jednak że centralnym punktem tarasu jest wygodne siedzisko, najlepiej kilkuosobowa wiklinowa kanapa. Idealne miejsce do wypoczynku po upalnym dniu pełnym obowiązków.

Salon

Lubicie wypoczywać wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi? Wolny czas spędzacie na oglądaniu ulubionych filmów, graniu w gry planszowe lub prowadzeniu ciekawych rozmów przy przekąskach. Jeśli tak, to koniecznie musicie zaopatrzyć się w wieloosobową kanapę typu narożnik, najlepiej z dodatkowym podnóżkiem. Dzięki temu będziecie mieć do dyspozycji mnóstwo wygodnej przestrzeni, która sprzyja wypoczynkowi.