Ochra

Kolorowy, jesienny krajobraz potrafi zachwycić. Drzewa pełne żółtych i czerwonych liści są wyjątkowo pięknym zjawiskiem i warto przenieść ich klimat do wystroju naszego mieszkania. Wnętrze jadalni z pewnością stanie się bardziej przytulne, jeśli jedną ze ścian pomalujemy w kolorze zgaszonej ochry, np. farbą Śnieżka Barwy Natury Zachodzące Słońce 122. Kolor ten świetnie współgrać będzie z naturalnym drewnem, wikliną, a także kolorem białym, z którym będzie tworzyć ciekawy kontrast. Pamiętajmy też, że kolor czerwony i pomarańczowy pobudza apetyt!

Szarość

Już niedługo rozpocznie się jesienna pora deszczowa. Wbrew pozorom szare niebo może być niezwykle inspirujące, szczególnie jeśli chodzi o wystrój mieszkania. Szarości mogą być bowiem bazą do stworzenia niezwykle klimatycznej i przytulnej aranżacji. Ściany malujemy farbą Śnieżka Barwy Natury Skaliste Wybrzeże 158 i zestawiamy je z drewnianą podłogą, ceramicznymi dodatkami, futrzanymi pledami i plecionymi pufami. W ten sposób stworzymy zaciszny i nastrojowy kącik do pracy i wypoczynku.

Śliwkowy

Fioletowy to jeden z wiodącym kolorów jesieni. Kolor śliwek winogron, wrzosów i niektórych gatunków liści zachwyca głębią i różnorodnością odcieni. Jest to także niezwykle wdzięczny kolor w wystroju wnętrz, dzięki któremu możemy stworzyć niebanalną i wyrafinowaną aranżację. Ściany pomalowane farbą Śnieżka Barwy Natury Górski Krokus 155 komponujemy z meblami w kolorze butelkowej zieleni i taupe. Przy dodatkach możemy nieco poszaleć i sięgnąć po chromowany stół ramki, a także lampy.