Pokój maluszka

Błękitne odcienie niebieskiego to idealny kolor do pokoju dziecka. Jasne, stonowane kolory stanowią świetną bazę pod różnego rodzaju dekoracje i aranżacje, które są odzwierciedleniem pasji i gustów dziecka. Świetnie sprawdzi się kolor z palety Śnieżka Satynowa, np. Szept Nocy 539. Dodatkowo farba ta zawiera innowacyjny dodatek Teflon® surface protector, który ułatwia usuwanie plam i zabrudzeń, a także certyfikat Ecolabel potwierdzający, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia, co jest szczególnie ważne w przypadku pokoju dziecięcego. Stonowane odcienie błękitu warto jednak przełamać meblami i dodatkami w intensywnych kolorach, np. żółtym, turkusowym czy granatowym, aby wprowadzić do pokoju nieco dziecięcej radości.

Sypialnia

Kolorystyka w sypialni powinna być stonowana i elegancka. Szczególnie polecane są kolory w chłodnej tonacji, które pozytywnie wpływają na nastrój, pozwalają się maksymalnie zrelaksować i odpocząć. Sekretem udanej aranżacji są oczywiście dodatki. Poduszki i narzuta w podobnej gamie kolorystycznej sprawi, że wnętrze będzie uniwersalne, przytulne i sprzyjać będzie wypoczynkowi. Warto też postawić na kontrast i wprowadzić meble w kolorze białym lub kremowym, które ożywią pomieszczenie.

Łazienka

Łazienka projektowana z myślą o odpoczynku powinna łączyć w sobie pastelowe kolory, naturalne materiały i nienachalne oświetlenie. Inspirującym rozwiązaniem jest zastosowanie odcieni Śnieżka Kuchnia-łazienka Wodny Masaż 908S. Wówczas głównym motywem przewodnim wystroju będzie kolor wody, która ma bogatą symbolikę, działa relaksująco i pozwala na aranżacje łazienki zgodnie z naturą.