Nasze propozycje oscylują wokół ze­strojenia chłodnego błękitu z ciepłą czerwienią w towarzystwie ponadcza­sowej bieli. Innym, równie ciekawym rozwiązaniem jest aranżacja bazująca na żywej i bardzo modnej w tym sezonie limo­nkowej zieleni. Co ciekawe, taki kolor możemy zastosować z powodzeniem nawet w kuchni. Idealnie skomponowana ko­lorystyka tego wnętrza pobudza zmy­sły, nie burząc harmonii, a naruszając nieco wykwintną poprawność bieli i szarości.

Aby przekonać się, że bia­ło-szare tonacje należą do najmod­niejszych rozwiązań kolorystycznych, warto przyjrzeć się naszej propozycji aranżacji salonu. Tutaj śmiałe ekspery­menty kolorystyczne ustąpiły miejsca harmonii i elegancji. „Czysta forma” oraz geometrycznie proste meble są odzwierciedleniem nowoczesności, dobrego stylu. To propozycja ideal­na dla osób ceniących piękno, detal i nowoczesność w minimalistycznym wydaniu.

Rada:

Szarości i biele pozwolą nam się wyciszyć i odpocząć. Mocniejsze akcenty kolorystyczne doskonale inspirują do działania, pozwalając nabrać dobrej energii. Tak zaaranżowana kolorystycznie przestrzeń stanowi idealny balans.