Pokój z zabawkami dla kilkulatka

Kilkulatki potrzebują terenu do eksploracji własnych możliwości i umiejętności: rysowania, tańców, brykania. Przydadzą się w ich pokoju regały z półkami na zabawki i książki oraz stoliczek z krzesełkami do prac manualnych. Dzieci w tym wieku odróżniają już, co jest ich własnością, a co rodzeństwa, dlatego dla każdego warto przygotować oddzielne schowki. Można na przykład stworzyć oryginalne skrzynie na zabawki z wygrawerowanym imieniem dziecka. Takie mebelki oferuje firma Meblik, w której asortymencie można również znaleźć wiele rodzajów szaf i łóżek, dzięki którym pokój dziecka stanie się przytulny i funkcjonalny.

Nauka i odpoczynek dla większych dzieci

W pokoju większych dzieci warto zadbać przede wszystkim o miejsce do nauki oraz miejsce do odpoczynku. W takim pokoju najważniejsze jest biurko i łóżko. Obszerne biurko z kontenerkiem lub szafkami pomieści książki, zeszyty i inne przybory naukowe. Długość łóżka warto zaplanować tak, aby posłużyło na lata, nawet kiedy nastolatek przerośnie rodziców. Meblik Young oferuje łóżka o długości 190 lub 200 cm i szerokości 90 lub 120 cm. Dla każdego wymiaru można dobrać odpowiedni materac: sprężynowy lub piankowy w dwóch odmianach.

Pokój dla nastolatka podkreślający indywidualność

Urządzenie pokoju nastolatka jest dużym wyzwaniem. Pokój jest terenem podkreślającym własną tożsamość i indywidualne zainteresowania. Meblik Young daje duży wybór spośród stonowanych odcieni korpusów. Można zdecydować się np. na mocniejsze wzory grawerowane na frontach lub fronty gładkie bez wzorów. Ten wybór pozwoli na podkreślenie indywidualności osoby, która mieszka w pokoju.

Ekspert radzi

Małgorzata Sawicka-Koprowicz, marketing manager w firmie Meblik, uważa że w tym sezonie króluje połączenie bieli z szarościami, przełamane plamami wesołych kolorów: limonki, turkusu, różu. Trend ten widoczny jest zarówno w ozdobach, dodatkach, jak i samych meblach. Modne jest „mieszanie” różnych kolorów. Dzieci i młodzież cenią sobie możliwość dostosowania wnętrza do swoich upodobań i temperamentu. To jest dla nich ważniejsze niż się nam wydaje.

W wakacje Meblik przygotowuje wiele akcji promocyjnych z „Biurkiem za zeta” na czele. Także kilka nowości rynkowych zaskoczy najbardziej wymagających klientów: regulowane blaty biurek, ergonomiczne krzesła do biurek, nowe kolekcje młodzieżowe. Wszystkie nowości można śledzić na stronie www.MEBLIK.pl i na profilu FB/meblik.