Twórcy

Odbywające się 25 czerwca targi przebiegać będą pod hasłem Wzory w ogrodzie. Będzie to przede wszystkim przestrzeń otwarta na dialog pomiędzy twórcami a klientami. Podczas targów spotkamy ponad dwustu wystawców – młodych, cenionych projektantów, designerów i rzemieślników. Prezentować będą oni najnowsze projekty, ale też tradycyjne, klasyczne pomysły. Nie zabraknie zatem innowacyjności, autorskich rozwiązań i wyrazistego stylu. Główną ideą jest to, aby wszystkie przedmioty i meble były użyteczne, funkcjonalne i sprawiały radość domownikom.

Moc pomysłów

Na warszawskich Wzorach prezentowane są nie tylko meble. Znajdziemy tutaj również ceramikę, grafikę, tekstylia, dekoracje i inne akcesoria. Jednym słowem- można tam znaleźć wszystko, dzięki czemu będziemy mogli mieszkać pięknie i wygodnie. Za niezbyt wygórowaną cenę będziemy mogli kupić coś, co wpadło nam w oko, albo też wykorzystać pewne pomysły podczas aranżowania własnego mieszkania i ogrodu. Większość z przedmiotów z pewnością stanie się inspiracją dla nas samych by własnoręcznie stworzyć coś podobnego – równie nowoczesnego i użytecznego.

Projektujemy

Na targach istnieje możliwość skorzystania z porad profesjonalnych projektantów wnętrz. Na miejscu czekają na nas makiety mieszkań i gotowe modele ogrodów, na których możemy wypróbować swoich sił w projektowaniu i sprawdzić nietypowe pomysły na zagospodarowanie przestrzeni.