Sprzedaż domu lub mieszkania często stanowi nie lada wyzwanie. Jeśli wyniesiemy z niego większość mebli pomieszczenia wydają się nieatrakcyjne, co może zniechęcać ewentualnych kupujących. W tym przypadku idealnym wyborem okazuje się Virtual Home Staging.
Grupa projektantów potrafi dodać do naszego zdjęcia różne warianty umeblowania, dzięki czemu kupujący będzie mógł zobaczyć jakie są możliwości zaaranżowania danego pomieszczenia. Wszystko to możliwe jest do wykonania w wirtualnej rzeczywistości. Nie trzeba się już martwić o umeblowanie pokoju na własną rękę, wystarczy pokazać zmodyfikowane zdjęcia oraz plany jak to wszystko może wyglądać.
Virtual Home Staging może być też dużym ułatwieniem dla kupującego. Nie trzeba już odwiedzać niezliczonej ilości domów, aby wybrać ten, w którym zmieści się np. nasze niewymiarowe łóżko. Wystarczy wyszukać dom, w którym projektanci zamieścili opcję takiego rozmiaru, a to skróci żmudne godziny poszukiwań.
Wirtualny Home Staging jest doskonałą i szybką propozycją. W łatwy sposób możemy zaproponować klientowi wszystkie możliwości i potencjał mieszkania. Jednak pamiętajmy, że o każdy metraż warto dbać, a nic nie zrobi lepszego wrażenia niż zapach świeżo zaparzonej kawy w modnej aranżacji.