Organizatorzy na ponad 143 tys. m² zaplanowali 5 salonów wystawienniczych o różnym zakresie tematycznym. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o osobach z sektora produkcyjnego meblarstwa, architektach, projektantach oraz wystawcach indywidualnych, którzy poszukują inspiracji i ciekawych rozwiązań. Odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z takimi zakresami tematycznymi jak: meble, kuchnia, dekoracje, wykończenie wnętrz oraz Premium. Ten ostatni sektor reprezentuje produkty z zakresu wyposażenia wnętrz o bardzo wysokiej jakości.

Warsaw Home Expo to impreza, która ma na celu stworzenie wspólnej platformy biznesowej dla przedsiębiorców z branży międzynarodowej. Dodatkowym atutem będzie możliwość zaprezentowania najnowszych trendów i sprawdzonych technologii produkcyjnych.

Oprócz wystaw targowych, uczestnicy będą mogli korzystać z szeregu imprez towarzyszących, takich jak konferencje, wykłady, wystawy czy warsztaty „zrób to sam”. Przewodnim wydarzeniem będzie Polish Design Festiwal, podczas którego polscy przedsiębiorcy z zakresu urządzania wnętrz zaprezentują swoje usługi i produkty. Lista wystawców jest bardzo długa. Znajdują się na niej firmy o doskonałej światowej renomie i popularności wśród klientów. Swoje produkty prezentować będą m.in.: Krosno, Pufa Design czy Fabryka Form.

Dla indywidualnych odwiedzających ceny biletów wahają się w przedziale od 25 do 60 zł i zależne są od wybranej konfiguracji. Klienci z sektora B2B mają natomiast zagwarantowany bezpłatny wstęp na targi. Wystarczy, że wypełnią formularz dostępny na oficjalnej stronie internetowej targów bądź swoje dane uzupełnią na miejscu w dniu imprezy.
Wszelkie informacje na temat targów dostępne są pod adresem: http://warsawhome.eu/