Targi aranżacji i wyposażenia wnętrz skierowane są nie tylko do tych, którzy planują urządzić dom, mieszkanie, bądź biuro. Jest to także propozycja dla tych, którzy chcą unowocześnić swoje wnętrze przy pomocy kilku drobiazgów. Wszystkich ceniących sobie nowatorskie wzornictwo, a także tych, którzy szukają wnętrzarskich inspiracji nie może zabraknąć 11 i 12 czerwca w Krakowie na odbywającym się już po raz 10. Festiwalu Wnętrz.

Oferta festiwalowa jest bardzo szeroka. Przestrzeń Festiwalu Wnętrz wypełniona będzie stoiskami ponad 60 producentów, prezentujących najnowsze rozwiązania i produkty do domów i mieszkań. Na targach poznamy nie tylko najnowsze trendy obowiązujące w dziedzinie aranżacji i wyposażenia wnętrz. Festiwal to także możliwość skorzystania z praktycznych porad architektów, stylistów oraz udział w różnego rodzaju warsztatach. Podczas dwóch dni festiwalu osoby urządzające dom oraz producenci i projektanci sztuki użytkowej będą mogli wymieniać się między sobą swoimi pomysłami. Organizatorzy zapowiadają burzliwe dyskusje na temat designu i aranżacji wnętrz. Na targach mile widziane będą też osoby, które amatorsko zajmują się tworzeniem elementów wystroju wnętrz i pragną wypromować swoją twórczość. Atrakcje nie ominą również najmłodszych – stworzona zostanie specjalna strefa warsztatowa, na której każdy maluch będzie miał okazję zarazić się pasją projektowania.

Ideą organizatorów jest dzielenie się pasją i pomysłami z szerokim gronem odbiorców. Prezentowane w ramach Festiwalu Wnętrz realizacje polskich i zagranicznych projektantów z pewnością zainspirują do stworzenia własnego, unikalnego stylu. Impreza pokazuje, że każdy z nas może mieszkać i pracować w pięknych wnętrzach.