Przebudowie uległa stara łazienka i fragment kuchni, jako kluczowe pomieszczenia przy podejmowaniu decyzji o zakupie nieruchomości.
W mieszkaniu wejście do małej kuchni prowadziło przez salon. Trzeba pamiętać, iż w procesie Home Stagingu układ funkcjonalny nieruchomości ma także olbrzymie znaczenie. Zdecydowaliśmy się wyburzyć fragment ściany i otworzyć malutką kuchnię na salon, co w efekcie powiększyło optycznie przestrzeń.

Stara mozaika na podłodze została zastąpiona panelami o neutralnym kolorze. Intensywne kolory w pokojach zostały zamienione na jasną szarość, która połączyła wszystkie przestrzenie, nadała wrażenie lekkości i czystości. Kluczowym okazało się dodanie kilku punktów świetlnych. Bardzo często w starszym budownictwie występuje jedna, centralnie usytuowana lampa. Dodatkowo dołożyliśmy lampę wiszącą nad częścią jadalnianą, na granicy kuchni i salonu, kinkiety boczne w sypialni i pokoju oraz odpowiednie oświetlenie górne w podwieszonym suficie.

Całość wnętrza została umeblowana i udekorowana w jasnych odcieniach, dodając jedynie intensywniejsze dodatki, bądź elementy. Tkaniny, zasłony i dodatki ociepliły wnętrze, a odpowiednio dobrane oświetlenie dopełniło całości i wyeksponowało atuty. Mieszkanie zostało sprzedane w 3 tygodnie za oczekiwaną cenę.

www.hs-wroclaw.pl