Projekt musiał spełnić trzy oczekiwania: przytulna i męska łazienka, korespondująca z kamienicznym klimatem całego mieszkania.

Prawdziwą perłą łazienki jest dekoracyjna ściana stworzona z ceramicznych paneli, o nieregularnych kształtach kostek z dziurką pośrodku. Panele te oprócz tego, że znajdują się na ścianie naprzeciwko wnętrza, dodatkowo odbijają się w lustrze, co potęguje wrażenie niecodziennej ozdoby.

Przy każdym projekcie łazienki, jeśli pozwala na to miejsce, zawsze pojawia się problem czy lepszym rozwiązaniem będzie wanna czy prysznic. Po wielu rozmowach i wizualizacjach ostatecznie mój klient wybrał przestronny, narożny prysznic. Szklane drzwi, bez żadnych ozdób nie zabrały przestrzeni a dodatkowo pokazują drewniane wnętrze prysznica, które płynnie przechodzi na podłogę. W tej roli świetnie sprawdziły się płytki imitujące drewniane deski. Męski charakter wnętrza został podkreślony dużymi, szarymi kaflami imitującymi beton.

Specjalnie do tego wnętrza zaprojektowane zostały również meble. Niewielka szafka z szufladami oraz duża szafa kryjąca pralkę i niezbędne w łazience przedmioty. Fronty szafek są matowo-szare z drewnianymi elementami wykończeniowymi.

Autor: Space Woman

www.spacewoman.pl
www.facebook.com/spacewomanpl