Łóżko księżniczki

Pomysł dla tych, którzy lubią ucinać sobie popołudniowe drzemki. Łóżko wiszące na grubych linach, którego stelaż zbudowany jest z gałęzi drzew. Idealne dla właścicieli obszernych sypialni lub salonów, którzy chcą mieć kącik do dziennej regeneracji.

Klimatu i przytulności dodają wełniane koce o dużym splocie, futrzane poduszki i miękkie narzuty. A wszystko to utrzymane w jasnej i stonowanej kolorystyce scandi.

Huśtawka mola książkowego

A co wy na to, aby tradycyjny fotel zamienić na huśtawkę? Z pewnością stanie się ona ciekawym akcentem w wystroju naszego pokoju, nada mu oryginalności i przytulności. Jest też niezwykle wygodna i sprzyja wypoczynkowi.

Szczególnie spodoba się miłośnikom książek. W tak komfortowych warunkach można pozwolić sobie nie wielogodzinne czytanie. Nie zapomnijmy tylko o ciepłym kocu i miękkiej poduszce.

Hamak marzyciela

Oryginalny akcent w mieszkaniu miłośnika stylu marynistycznego lub boho. Tradycyjny, sznurkowy hamak, na który wrzucamy kolorowe poduszki i miękki koc. Szukając dla niego miejsca, zastanówmy się nad domowym biurem.

Krótka siesta w hamaku z pewnością pozwoli nam nie tylko zregenerować siły, ale także zebrać myśli i na nowo wyzwolić naszą kreatywność. Hamak świetnie pasuje do wnętrz, w których dominuje kolor beżowy, kremowy, niebieski i granatowy.