Z myślą o wszystkich pasjonatach majsterkowania i rękodzieła przygotowaliśmy wydanie specjalne magazynu „Dekoratorium”. Na 76 stronach czytelnicy znajdą przewodniki „krok po kroku” pokazujące, jak samodzielnie skonstruować i odnowić meble, wykonać dodatki i dekoracje do salonu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego, a nawet na taras i balkon.

Oprócz tego garść praktycznych porad na temat malowania drewna, renowacji przedmiotów z metalu, laminatu lub forniru, drobnych prac remontowych i dekoracyjnych. A także przegląd najciekawszych technik rękodzielniczych, inspiracje z blogosfery, przykłady ciekawych metamorfoz, wypowiedzi projektantów i informacje o ciekawych miejscach i zdarzeniach dedykowanych pasjonatom DIY.

Czeka na was aż 5 rozdziałów tematycznych: „Deko Meble”, „Deko Renowacje”, „Deko Dodatki”, „Deko Kids”, „Deko Ogród” oraz „Deko Naprawy”. Każdy tutorial oznaczony jest poziomem trudności i zawiera listę potrzebnych materiałów. Oprócz tego w każdym dziale jest szereg pożytecznych porad i kolorowych inspiracji. Z pewnością każdy miłośnik majsterkowania lub rękodzieła znajdzie coś dla siebie!

Wersja digital magazynu dostępna jest TUTAJ