Wydanie specjalne śmiało możemy nazwać kompendium inspiracji i oryginalnych pomysłów, których wykonanie nie kosztuje zbyt wiele pieniędzy czy czasu. Znajdziemy tam mnóstwo propozycji począwszy od projektów mebli po dodatki.

Praktyczne szafki, modne stoliki czy nietuzinkowy projekt namiotu dla najmłodszych to wszystko jest w zasięgu waszych możliwości. Prezentujemy łatwe do wykonania realizacje na dodatki dla domu. Nie wiecie co zrobić z kluczami czy jak w ładny sposób ozdobić ziołami kuchnię? Sprawdźcie nasze propozycje!

Wszystkie pomysły zostały stworzone przez profesjonalistów , a także osoby, którym świat domowych aranżacji jest bardzo bliski. Przygotowaliśmy dla Was realizacje w oparciu o potrzeby naszych czytelników i kreatywne pomysły autorów, którzy tworzą to wydanie. Cały magazyn podzieliliśmy na dwie części: ”Zrób to sam” oraz „Poradnik początkującego majsterkowicza”.

Nie zapomnieliśmy także o samouczku dla poczatkujących. Jeśli nigdy wcześniej nie trzymałeś w ręce wiertarki, nie wiesz od czego zacząć swoją przygodę z majsterkowaniem albo jakie produkty wybrać podczas realizacji domowego remontu to właśnie dla Ciebie jest dedykowany „Poradnik poczatkującego majsterkowicza”. Znajdziesz w nim wszystkie podstawowe informacje na temat najbardziej przydatnych narzędzi, dowiesz się jak wybierać odpowiednie produkty, jak przygotować ściany czy podłogi do malowania lub renowacji. W tym celu miłośnikom drewna opowiadamy o jego gatunkach, a także pomysłach na obróbkę rodem ze stolarskiego warsztatu.

W wolnej chwili czy przy kawie zachęcamy do zapoznania się z kolorystycznymi inspiracjami oraz wywiadem z Arturem Indyką znanym Wam na pewno z programu „Meblokreacje” na kanale DOMO+.

Przypominamy, że magazyn „Dekoratorium” jest interaktywny. Tradycyjnie jak przy wszystkich numerach, również to wydanie wzbogaciliśmy o ciekawe materiały multimedialne, które możecie obejrzeć na smartfonie lub tablecie. Nie zapomnijcie jedynie pobrać darmowej aplikacji TAP2C. Zapraszamy do lektury!