Śmietankowy biały, pastelowy różowy czy mięta coraz częściej pojawia się w naszych mieszkaniach jako dominująca barwa w kuchni, sypialni, a nawet w pokoju dziennym. Wbrew pozorom pasują do aranżacji w wielu różnych stylach i… do dodatków, które już masz.

Pastelowa mięta, marmur i miedź

Ściany w kolorze mięty, na przykład pomalowane farbą satynową Śnieżka w odcieniu Miętowe Orzeźwienie (532) to stylowe tło dla mebli z drewna i metalu oraz dodatków z motywem supermodnego marmuru. Całość jest świetlista i lekka, optycznie powiększy nawet niewielkie przestrzenie.


Śnieżka Satynowa, odcień Miętowe Orzeźwienie


Śnieżka Satynowa, odcień Miętowe Orzeźwienie

Rozbielony różowy

Kolor śmietankowych lodów truskawkowych będzie jak znalazł do nowoczesnej kuchni. Zastosowana na ścianach farba Śnieżka w odcieniu Spokojne Myśli (520) to idealne towarzystwo dla jasnych, kremowych zasłon oraz drewnianych mebli. Ściany w kolorze pastelowego różu jeszcze bardziej kojarzyć się będą z pysznym deserem, jeśli dodamy ciemniejszy, soczysty akcent, na przykład ścianę nad blatem roboczym pomalujemy odcieniem Orientalny Taniec (553) lub Władcza Czerwień (527) z kolekcji Śnieżka Satynowa.


Śnieżka Satynowa, odcień Spokojne Myśli


Śnieżka Satynowa, odcień Spokojne Myśli

Śmietankowy i stylowe złoto

O spokojną, przyjemną atmosferę w sypialni zadba stonowana, a jednocześnie oddziałująca na zmysły paleta barw inspirowanych letnimi smakami lodów. Kojarząca się z waniliowym deserem Sentymentalna Podróż (514) czy kremowa Porcelanowa Biel (542) od Śnieżki pięknie prezentować się będzie w połączeniu z eleganckimi, złotymi dodatkami, na przykład żakardową kapą na łóżku czy pozłacanym stolikiem nocnym.


Śnieżka Satynowa, Porcelanowa Biel