W najnowszym letnim wydaniu magazynu „Dekoratorium”, znaleźć można szereg inspiracji aranżacyjnych dla ogrodu. Pomagamy zbudować domek narzędziowy i huśtawkę, aranżujemy ogródek w zabudowie bliźniaczej i przestronny taras. Dobieramy modne dodatki i dajemy drugie życie drewnu w naszych ogrodach.

Nie macie pomysłu na urządzenie swojej kuchni? Podpowiadamy jak sprawić, aby to najważniejsze pomieszczenie w domu było funkcjonalne i stylowe. A także, pokazujemy jak zorganizować przestrzeń dla nastolatki, wykorzystać wiosła w oryginalnej aranżacji salonu w stylu marine, przybliżymy specyfikę stylu modern country oraz piszemy o tym, jak osiągnąć skandynawskie szczęście!Mówimy też o kolorach.
Tym razem bliski jest nam zielony, słoneczny żółty, piaskowy, letni pomarańczowy i orzeźwiający niebieski. Numer zawiera dwa wywiady: jeden z założycielką bloga zoykahome.pl oraz z aktorką Moniką Mariotti.

Czeka na was szereg praktycznych porad. Nasi eksperci pomagają dobrać elementy dekoracyjne do elewacji, nałożyć tynk mineralny o fakturze trawertynu, pomóc dobrać odpowiednie panele 3D, a także urządzić niewielką toaletę i przedpokój.

Mobilnych użytkowników internetu odsyłamy do wersji digital magazynu. Prosta i przyjemna w obsłudze aplikacja dostępna w Google Play oraz App Store.

Co więcej, „Dekoratorium” jest magazynem interaktywnym! Letnie wydanie wzbogaciliśmy o wyjątkowe materiały multimedialne, które możecie obejrzeć na smartfonie lub tablecie. W tym celu trzeba jedynie pobrać darmową aplikację TAP2C.